BERAN – HOROSKOP 2015

In Kalendář, Poradna, Příroda, Zajímavosti by walsla

Horoskop
Tento rok bude pro Berany tak trochu jako houpačka – někdy přijdou velmi těžké chvilky, ale Beran si vždy poradí, najde řešení a další motivaci i originální nápady. Neměl by však zapomenout na rozvahu. Nový rok je pro Berana obdobím, kdy nalezne v lásce i přátelství příjemnou harmonii, budou milováni a obdivováni pro svůj smysl pro humor, rozhodnost i báječné nápady. Věnujte však více času svým blízkým, rodině, dětem.
Také v práci bude pro Berana rok zpočátku rušnější, ale také plodnější díky pracovitosti a nadšení, s nimiž se do každého úkolu pustí.
Co se týče zdraví – bude se v roce 2015 zvyšovat Vaše kondice – posilovat fyzická i duševní stránka. Nezapomínejte na svou tvrdou hlavu – je to Váš citlivý bod (nemusíte každou zeď hlavou prorážet) a přijdou-li nějaké zdravotní problémy – například krevní tlak, či nespavost – obrňte se trpělivostí.

Známé osobnosti   narozené ve znamení Berana
K známým Beranům patří také známá jména – například: americká spisovatelka Betty Mac Donaldová, geniální Albert Einstein, francouzský malíř Vincent Van Gogh, spisovatel Bohumil Hrabal, báječný Jan Svěrák, světoznámý Charles Chaplin, nebo Lucie Bílá, Josef Čapek, Petr Čtvrtníček, režisér Martin Frič, skladatel Johan Sebastian Bach, pan učitel Jan Amos Komenský, herec Vlasta Burian, herečka Anna Polívková, zlatá kanoistka Štěpánka Hilgertová…

Související články