zdroj Pxhere

KAM NA VÝSTAVU KONCEM ZÁŘÍ

In Ovoce, Poradna, Zelenina by walsla

Konec září neznamená konec návštěv nejrůznějších výstav. I tentokrát máme pro Vás několik nabídek na výstav ovoce, zeleniny, bonsají, podzimních květin, pořadatelé zvou na chovatelské a výstavy s prodejem nejrůznějších přebytků i zahrádkářských potřeb.

Ovoce, zelenina, květiny i chovatelé

Ještě do 24. 9. – Palkovice, restaurace Pod Habešem – VÝSTAVA OVOCE A ZELENINY Zahrádkáři z Palkovic Vás srdečně zvou na již tradiční výstavu ovoce, zeleniny, květin a výrobků opět se koná v restauraci pod Habešem v Palkovicích současně s oslavou 60 let založení ZO Palkovice čekají Vás například: fotosoutěž „Ovocný strom“, výtvarná soutěž žáků a dětí, prodej přebytků, medu, česneku pro návštěvníky samozřejmě zajistili pořadatelé i občerstvení.

22. 9. – 24. 9. – Svinčany u Přelouče, Zahradnictví Kubelka – ZAHRÁDKÁŘSKÁ A CHOVATELSKÁ VÝSTAVA tradiční výstava je pořádána pod záštitou Ing. Václava Kroutila, člena Rady Pardubického kraje pro životní prostředí, zemědělství a venkov. návštěvníky čeká bohatý doprovodný program se stánkovým prodejem a občerstvením otevřeno v sobotu od 8:00 do 17:00 a v neděli od 8:00 do 15:00 hodin více informací získáte na telefonu: 728 955 149, nebo email: zahradkarisvincany@gmail.com

28. 9. – Brno, areál Arboreta – VÝSTAVKA SAINTPAULIÍ, STREPTOKARPŮ, ACHIMENESŮ SZO ČZS Saintpaulia pořádá v areálu Arboreta Brno setkání svých členů v rámci této akce bude pro veřejnost od 13:00 do 16:00 hodin otevřena výstavka výpěstků saintpaulií, streptokarpů, achimenesů a další rostlin z čeledi podpětovitých s možností zakoupení přebytků a také s poradnou.

27. 9. – 30. 9. – Věžky u Kroměříže – ZAHRADA VĚŽKY jedná se o prodejní zahrádkářskou výstavu

27. 9. – 30. 9. – Kroměříž, výstaviště – FLORIA PODZIM BONSAI 2018 – PROMĚNY V ČASE výstava Floria Podzim – „Bonsaj“ láká na ojedinělou expozici cenných bonsají a kamenů suiseki – je určena všem zahradníkům, zahrádkářům a nabídne i výjimečnou mezinárodní expozici vzácných bonsají a suiseki.

28. 9. – 30. 9. – Chudenice, budova bývalé ZŠ – TRADIČNÍ PODZIMNÍ ZAHRÁDKÁŘSKÁ VÝSTAVA kromě vystavovaného ovoce, zeleniny a květin se na výstavě také tradičně zúčastní chudenický kroužek včelařů a dále budou k vidění ukázky kreativního tvoření

29. 9. – 01. 10. – Břeclav, KD Delta – STROMY A KEŘE – KOŘENY ŽIVOTA ÚS Břeclav pořádá u příležitosti břeclavských svatováclavských slavností ve spolupráci s OV SZZ Trnava výstavu ovoce, zeleniny a květin s mottem Stromy a keře – kořeny života výstava je spojena s degustací burčáku a prodejem zahrádkářských výpěstků.