Zbavte tělo jedů detoxikační kúrou

In Poradna, Příroda, Zajímavosti by walsla

Nežijete zrovna zdravým způsobem života?

Jste ve stresu, kouříte a nezdravě se stravujete?

Dejte si detoxikační kúru, nastartuje váš organismus a vy se opět budete cítit skvěle.

Je vám v posledních týdnech pod psa?

Vinu za to může nést hned několik faktorů.

Málo spíte, špatně se stravujete, kouříte, zkrátka nežijete zdravým způsobem. Nebo jen chcete zhubnout kila, která jste si nastřádala během vánočních svátku, ale nedaří se vám? Naordinujte si detoxikační kúru, ta vaše tělo zbaví škodlivých toxinů a organismus nastartuje ke zdravějšímu stylu života.

Existuje celá řada očistných kúr. My jsme pro vás vybrali třídenní, po které se hned budete cítit lépe. 

První den detoxikace pijte výhradně ovocné nebo zeleninové šťávy. Ideální je jablečná, pomerančová, ananasová. Pijte ji pětkrát denně jednu sklenici vždy ředěnou v poměru 1:1. Jako doplňkovou tekutinu pijte neperlivou vodu s kapkou citrónové nebo limetkové šťávy. Pokud je vám z množství vitamínu C nevolno a váš žaludek je překyselený, pijte jen čistou vodu.

Druhý den vypijte po probuzení bylinkový čaj (mátový, lipový, heřmánkový nebo kopřivový) a sklenici ovocné šťávy (pomerančovou, grepovou nebo ananasovou). K jídlu je povolenou pouze ovoce (jablka, pomeranč, hroznové víno, hrušky). Tekutiny doplňujte čistou vodou a před spaním si opět dejte bylinkový čaj.

Třetí den si ke snídani dejte ovoce a bílý jogurt. K obědu si uvařte zeleninovou polévku. K večeři si připravte zeleninový salát, do kterého můžete přisypat slunečnicová semínka nebo hrstku vlašských ořechů. Pijte čistou vodu a před spaním si dejte bylinkový čaj.

Související články