KDY – KDE – KAM? – leden 1 

In Poradna, Výstava by walsla

až do 15. března 2015 – Jízdárna Pražského hradu – Výstava Hrady a zámky objevované a opěvované – zhlédnout můžete největší poklady českých hradů a zámků (mimo jiné například relikviář svatého Maura, nebo Budyšínský rukopis Kosmovy Kroniky a mnohé další)

až do 25. ledna se můžete podívat, na velmi zajímavou výstavu JAK FUNGUJE LIDSKÉ TĚLO aneb BODIES REVEALED V BRNĚ. Pro velký zájem návštěvníků byla výstava prodloužena právě až do 25. 1. 2015.

do 29. března trvá výstava děl dvorních umělců Rudolfa II. pod názvem RUDOLFÍNŠTÍ MISTŘI – díla pocházejí z českých soukromých sbírek – obrazy, sochy a grafiky, které vznikly v době Rudolfa II. a po jeho smrti rozsáhlou sbírku odvezli švédští vojáci do Stockholmu. Vystavovaná díla jsou ze soukromých sbírek, kdy je sběratelé získali zpět do vlasti původu a my máme možnost je vůbec poprvé obdivovat na této výstavě.

SPORTOVNÍ AKCE – BRUSLENÍ – například kluziště na střeše Galerie Harfa až do 1. dubna – do 31. března zase Bruslení pod žižkovskou věží – do 15. března Vás čeká kluziště Na Františku

Související články