tajemná noční prohlídka skleníků

zdroj Pxhere

TAJEMNÁ NOČNÍ PROHLÍDKA SKLENÍKŮ

In Okrasná zahrada by walsla

Zveme Vás na zajímavou akci Noc vědců do Botanické zahrady v Kotlářské ulici. Vchod do skleníků vede přes areál Přírodovědecké fakulty. Přijďte k nám a s námi prožít příjemné večerní hodiny. Uvidíte, bude to opravdu tajemná noční prohlídka skleníků.

Noc vědců v Brně

Tajemná noční prohlídka skleníků

je určitě lákadlem pro mnoho návštěvníků. V brněnské botanické zahradě (Kotlářská ulice) se v pátek 5. října koná zajímavá akce s názvem Noc vědců. Začátek je od 18 hodin, končí se ve 22:00 hodin.

Jistě Vás překvapí krása osvětlených skleníků i neobvyklé zvuky tropického pralesa. K dispozici tu budete mít nejen jmenovky u rostlin, ale i psané a mluvící panely s odborným výkladem. Dotazy můžete pokládat i odborné průvodkyni, která Vám je ráda zodpoví. Součástí budou také stanoviště s poutavým doprovodným programem jako například: Dokumentární film o třídění odpadů a recyklaci, čas Vám zpříjemní i nejrůznější hry a soutěže, odborné práce a hudba. K poslechu bude návštěvníkům a mladým vědcům hrát hudební skupina Hazafele – cikánsko-maďarské rytmy.

Na téma „100 let české vědy – historie rostlinolékařství v České republice“ Vás také čeká prezentace Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského. Všechny zájemce srdečně zveme – vstup je zdarma.

Více informací o Noci vědců v botanické zahradě najdete na http://www.sci.muni.cz/bot_zahr/index.php/cs-CZ/